פאודה עונה 4 פרקים מלאים ותקציר

סדרת הטלוויזיה הישראלית המרגשת פאודה

פאודה, שפירושה בערבית “תוהו ובוהו”, היא סדרת טלוויזיה ישראלית שיצרו ליאור רז ואבי יששכרוף, המבוססת על חוויותיהם בצבא ההגנה לישראל. התוכנית עוקבת אחר יחידה מובחרת של צבא ההגנה הישראלי כשהיא נלחמת בטרוריסטים פלסטינים בגדה המערבית.

פאודה

העלילה האינטנסיבית של פאודה

הדמות הראשית בסדרה fauda היא דורון קביליו, סוכן בדימוס של צבא ההגנה הישראלי שהוחזר לפעולה כדי לתפוס את מנהיג ארגון טרור פלסטיני. הוא והצוות שלו משתמשים בטקטיקות סמויות כדי לחדור לארגון ולהפיל אותו מבפנים. כשהם מנסים לאתר ולתפוס את המנהיג, עליהם להתמודד גם עם ההשלכות של מעשיהם, לרבות נזקים נלווים ונפגעים אזרחיים. לתוכנית יש קטעי פעולה אינטנסיביים, תפניות דרמטיות בעלילה ודמויות משני הצדדים של הסכסוך, מה שהופך אותה לסדרה מרגשת ומעוררת מחשבה.

הקאסט עטור השבחים של הסדרה

צוות השחקנים מורכב מכמה מהשחקנים המובילים בישראל, ביניהם ליאור רז, שאדי מרי, לאטיה איידו, איציק כהן ודורון בן דוד. התוכנית זכתה לשבחים על ביצועיה החזקים והתיאור המציאותי של החיים בגדה המערבית. התוכנית זכתה גם במספר פרסים, ביניהם סדרת הדרמה הטובה ביותר בטקס פרסי האוסקר הישראלי לשנת 2017 והסדרה הבינלאומית הטובה ביותר בפסטיבל הטלוויזיה של מונטה-קרלו 2017.

ההשפעה העולמית של הסדרה

הסדרה זכתה לשבחים על הצגתה הכנה והכנה של הסכסוך הישראלי-פלסטיני. התוכנית פתחה שיחות על הסכסוך ועוררה ויכוחים על הצדדים השונים של הסיפור. לזכותו גם העניין הבינלאומי הגובר בטלוויזיה ובתרבות הישראלית.

לצפייה בנטפליקס

הסדרה זמינה להזרמה באתר NETFLIX בארצות הברית, קנדה ומדינות אחרות ברחבי העולם. אם אתם מחפשים מופע מרגש ומעורר מחשבה, אז היא בחירה מצוינת. אז קח קצת פופקורן והתמקם לסיבוב מרגש עם סדרת הטלוויזיה הישראלית fauda.

פאודה עונה 4: כל מה שאתה צריך לדעת

סקירה כללית על העלילה

העונה הרביעית ממשיכה לעקוב אחר יחידת המסתערבים כשהם לוקחים על עצמם את המשימה המסוכנת של חדירת חוליות טרור בשטחים הפלסטיניים. בעונה הרביעית, הקבוצה צריכה להתמודד מול אויב חדש ואימתני שמאיים לקחת את המשימה שלהם לרמה מסוכנת עוד יותר. הצוות חייב להשתמש בשכלו ובכישוריו כדי להערים על יריביהם ולמנוע אסון גדול.

פאודה עונה 4 :דמויות

הדמויות הראשיות בעונה 4 זהות לעונה 3. דורון קביליו (ליאור רז) הוא מנהיג יחידת המסתערבים והוא חייל לשעבר בצבא ההגנה לישראל. הוא טקטיקן מיומן והוא מונע על ידי נקמה אישית להפיל את המחבלים. יעלי (נטע גרטי) היא סוכנת סמויה וחברה ביחידה. היא חלק בלתי נפרד מהצוות ומוכנה לקחת סיכונים על מנת לבצע את העבודה.

פאודה עונה 4 פרקים:

סדרות טי וי קישור עובד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top